Potřebujete pomoc? Zavolejte sklenáře ze Záchranné technické služby

01-sluzba-sklenari-

V minulém roce natočil režisér a scénárista Tomáš Svoboda film s názvem Hodinový manžel. Funkce hodinového manžela spočívá především v praktických činnostech, protože se jedná o člověka, který je schopen opravit téměř cokoli. Na podobném principu pracuje také společnost Záchranná technická služba.

Užiteční všeumělové

Firma Záchranná technická služba dokáže spravit prakticky cokoli. Pokud se vám cokoli rozbije nebo potřebujete jen preventivní prohlídku, stačí zavolat na číslo 800 290 291 a technici jsou u vás během chvíle. Mezi výhody firmy patří napr. kvalitně odvedená sklenářské práce pečlivě proškoleným zaměstnancem, který umí nejen opravovat, ale také udržovat věci tak, aby předcházel zbytečným škodám na majetku. Zajistí vám pocit bezpečí, sníží náklady a ušetří čas. Všichni zaměstnanci musí mít čistý trestní rejstřík a procházejí kromě školením také psychologickým testem, takže vždycky budete vědět, koho si pouštíte do bytu.

Opraváři ze všech oborů

Záchranná technická služba nabízí opravy z oborů instalatérů, plynařů, topenářů, elektrikářů, zámečníků, sklenářů, odborníků na revize či kanalizace. Pokud se vám třeba rozbije okno nebo vysklí dveře, není to žádný problém. Díky pojízdné dílně vám odborníci z řad sklenářů na místě pomohou. Zkušení sklenáři nabízejí své služby v rámci hlavního města a středních Čech nonstop.

Zkušení sklenáři, kteří mají za sebou mnohaletou praxi v oboru, vám zajistí kompletní servis. Pomocí pojízdné dílny vám na místě zasklí okna, dveře i výlohy. Instalují vám bezpečnosti skla a izolační dvojskla. Dodávají bezpečnostní skla s folií s atestem pro pojišťovny. Nezáleží na šíři škody, takže budou ochotně pomáhat se zasklením jednoho okna stejně jako výbuchu plynu v továrně.

You may also like...