Poznejte přednosti montované haly

01-skladove_haly

Již dávno pryč jsou doby, kdy zemědělská družstva nebo velké podniky stavěly haly na pevných betonových základech a tvořily budovy s trvalým usazením. Dnes především ty chytřejší volí daleko ekonomičtější, rychlejší a hlavně méně pracné řešení, jímž jsou montované haly.

Objekty nejrůznějších velikostí pozorovatelné skutečně kdekoliv, protože jejich účel je široký. Obvykle jde o skladovací prostory ve stavebním průmyslu či v zemědělství. Výjimkou však není spousta dalších příkladů.

  • Hangáry pro parkování letadel
  • Sportovní haly
  • Prostory pro uschování manipulační techniky a strojů
  • Jízdárny

Proč právě montované haly?

Zmínit bychom měli několik pádných argumentů, které hovoří ve prospěch těchto moderních stavebních děl. V první řadě je to určitě rychlost výstavby. Ta narůstá závratným tempem. Protože nejsou zapotřebí žádné základy a zemní práce, očekávejte nízké pořizovací náklady. S nimi samozřejmě souvisí i ty provozní, jež jsou minimální. Tím však výčet kladů teprve začíná.

  • Haly se nejenom rychle montují, ale také demontují
  • Mohou být opatřeny spoustou příslušenství v podobě odvětrání, osvětlení, apod.
  • Jsou snadno rozšiřitelné

Variabilní montované haly jsou obvykle velice individuální záležitostí a tvoří se dle přání konkrétního zákazníka. Jestliže i vy chcete patřit mezi ty spokojené, měli byste volit profesionálního odborníka na tuto oblasti.

Kdo vám postaví montované haly?

Je to společnost POLAK CZ s.r.o., která na trhu působí od roku 1991 a odborné výstavbě montovaných hal se začala plně věnovat o osm let poté. Zkušený specialista předkládá zájemcům dokonale promyšlené a kvalitní know-how, jež se pojí s precizností a osobním přístupem.

Špičkové výrobní provozy korespondují s novodobými technickými trendy. O kompletní montáž se starají vyškolení pracovníci. Zkrátka plnohodnotný servis doprovázený i příslušným poradenstvím a servisním zázemím.

Firma POLAK CZ s.r.o. je schopna vybudovat montované haly na předem určeném místě, v přesně definovaném termínu a s přihlédnutím k té nejvyšší kvalitě.

Montované haly šité na míru

Navštivte internetový portál www.haly-polak.cz, kde získáte spoustu dalších hodnotných informací týkajících se montovaných hal. Neváhejte požádat o cenovou nabídku dle vašich přesných požadavků na haly libovolného tvaru, velikosti a výsledného vzhledu, o nějž se společnost také patřičným způsobem postará.

Dejte přednost flexibilitě, rychlosti, nízké hmotnosti a minimálním nárokům na finance. To jsou předpoklady, které musí k pohodlnému nákupu přesvědčit jakéhokoliv investora. Vyberte si některý ze tří tvarů montovaných hal, jež nabývá vzhledu ve tvaru písmem O, A, nebo U. Důvěřujte dlouhodobě prověřené kvalitě výroby a montáže, s níž budete nadmíru spokojeni.

You may also like...