Pravé postele z masivu české výroby

Produkty české výroby se stále více prosazují také na trhu s nábytkem a objevují se firmy, které se specializují na poctivou domácí práci. Mezi takové společnosti se řadí také Bogartech, nabízející své produkty na stránkách Česká ložnice.cz. Najdete zde obrovský výběr masivního nábytku a především pak kvalitních postelí z masivu, vyrobených zkušenými řemeslníky.

Postel-z-masivu-01

Výroba na míru

Masivní postele jsou vyráběny v rustikální dílně na Šumavě, v malé vesnici. Tím je zaručena ještě větší autentičnost výrobků z toho nejkvalitnějšího dřeva. Firma Bogartech nabízí masivní materiály, které vydrží skoro navěky, jsou vyrobeny opravdu poctivě a pokud budete požadovat přesné rozměry, není žádný problém. Stačí vše konzultovat s řemeslníky nebo zástupci společnosti. Možné jsou také následné úpravy, to v případě, že až na místě zjistíte, že postel z masivu či jiný kousek nábytku neodpovídá rozměrovým požadavkům.

Zvýšené postele

Specialitou firmy Bogartech jsou vyvýšené postele s úložným prostorem. Ty vám pomohou s uskladnění ložního prádla, potahů a také oblečení, ušetříte spoustu místa ve své ložnici, obývacím pokoji a také v dalších částech domu. Zvýšená postel je výbornou volbou do menších interiérů.

Další masivní nábytek

Na stránkách Česká ložnice.cz najdete ale také jiný vysoce kvalitní nábytek české výroby. Jsou to především tyto vhodné nábytkové prvky do každého interiéru:

  • Ložnice na míru
  • Knihovny
  • Vestavěné skříně
  • Kuchyně na míru
  • Kancelářský nábytek
  • Matrace a rošty k masivním postelím

Celková realizace interiéru

Pokud budete chtít, můžete využít služeb firmy Bogartech komplexně, tedy vyzkoušet například novou kuchyni přesně na míru, nebo rovnou realizaci celého interiéru. Díky kvalitním řemeslníkům a vedoucím návrhářům budete s výsledkem jistě spokojeni. Při realizaci interiéru je vše konzultováno se zákazníkem, jehož vlastní návrhy jsou nejen vítané, ale také akceptované.

Vzorkovna v Praze

Chcete-li si vybrat co nejlépe a nekupovat jak se říká zajíce v pytli, zajděte nejprve do vzorkovny, která se nachází přímo v Praze, konkrétně je to na Plzeňské ulici- Praha 5. Milí zaměstnanci vás zde rádi seznámí s nejnovějšími, ale také osvědčenými řadami nábytku od českých řemeslníků, kteří znají dřevo a práci s ním dokonale. Připojte se a prohlédněte si vzorky postelí z masivu nebo jiného nábytku vhodného do domácnosti i kancelářských prostor.

Nefalšovaná ruční výroba vás zaujme

Ještě jste nezkusili český kvalitní nábytek? Proč kupovat nekvalitní napodobeniny a náhražky, které jsou sice levnější, ovšem vydrží jen pár let, když si můžete pořídit masivní postel s úložným prostorem z toho nejlepšího dřeva Šumavy, od zručných českých řemeslníků. Poraďte se ve společnosti Bogartech, která patří k těm výrobců, kteří kladou důraz nejen na funkčnost, ale také českou tradici a nefalšovanou ruční výrobu.

You may also like...