Přední dodavatel oceli AC Steel stále roste

Patnáctileté zkušenosti s prodejem hutních materiálů, vlastní síť skladů a neustále se rozšiřující vozový park dovážející zboží až k zákazníkovi, takové služby nabízí AC Steel. Firma vznikla v roce 1999 jako ryze česká akciová společnost. V současné době působí na trhu s hutními polotovary jak v České republice, tak i na Slovensku. Její obrat už řadu let po sobě roste a aktuálně přesahuje půl miliardy korun ročně.

Zákazníky jsou živnostníci i nadnárodní firmy

Akciová společnost AC Steel nabízí zákazníkům kompletní sortiment lesklé oceli, válcované a kované oceli, nerez oceli a mosazi. Výraznou část sortimentu tvoří výrobky renomované evropské firmy Rodacciai S.p.A. a společností patřících do její skupiny. Od Rodacciai pocházejí především broušené, loupané a tažené tyče a dráty. AC Steel drží její výhradní zastoupení pro český a slovenský trh. Zbylou část sortimentu tvoří materiály českých i evropských producentů.

K zákazníkům patří jak velké nadnárodní koncerny, tak i malé a střední firmy. Společnost samozřejmě dodává materiál také drobným živnostníkům. Každému zákazníkovi jsou zaměstnanci připraveni poskytnout poradenské služby. Obchodníci preferují osobní kontakt a jsou připraveni hledat s klienty nejvhodnější řešení pro jejich potřeby přímo v jejich sídle.

Výběrem materiálu služby nekončí

Zázemí společnosti umožňuje nabízet odběratelům dělení materiálu na vysoce výkonných pilách. Pily zvládají dělení plného materiálu, rour i profilů a v některých případech zvládají pracovat s až desetimetrovými ocelovými tyčemi. Pokud to situace vyžaduje, je možné zajistit například dodatečné ultrazvukové zkoušky, chemické rozbory nebo mechanické testování dodávaného materiálu.

Prioritou je kvalita

Společnost AC Steel klade velký důraz na kvalitu zboží a všech souvisejících služeb. Už více než 10 let je držitelem certifikátu řízení jakosti ISO 9001-2000. Po svých dodavatelích požaduje minimálně certifikát ISO 9002 jako záruku kvality pro zákazníka. Všechno zboží samozřejmě zároveň musí vyhovovat příslušným materiálovým normám.

Výhodou je kapacita skladů

Kapacita skladů firmy dosahuje několika tisíc tun. AC Steel to umožňuje držet dostatečné zásoby zboží. Pokud si zákazník přeje nerezové tyče, mosazné dráty, či taženou ocel, výrazně to zrychluje dodávky. V současné době je možné využít skladů v Českém Těšíně, Napajedlech a Kladně i slovenské Žilině. Zároveň z nich dodavatel samozřejmě umí zásobovat hutním materiálem také další státy Evropské unie.

Firma spolupracuje s řadou odběratelů v režimu KANBAN, kdy jim průběžně dodává materiály podle jejich aktuální spotřeby a pomáhá tak snižovat náklady na držení vlastních zásob. Stejně tak umí dodávky v režimu JUST IN TIME, který rovněž umí redukovat vlastní zásoby odběratelů na minimum.

You may also like...