Při koupi vrat nebo brány můžete vsadit na českou kvalitu

01-LOMAX

Zájemci o koupi nových vrat nebo průmyslových vrat nemusejí prohlížet zahraniční katalogy, kvalitní dodavatele totiž najdou přímo u nás. Patří k nim společnost Lomax, která se zabývá garážovými vraty, venkovními roletami i průmyslovými vraty.

Lomax má dlouholeté zkušenosti

Výhodou Lomaxu je kompletní výroba klíčových komponent ve vlastním závodě. Díky tomu se zákazníci mohou spolehnout na vysokou kvalitu, bezpečnost a dlouhou životnost všech produktů.

Příkladem mohou být garážová vrata. Firma vyrábí sekční garážová vrata složená z panelů umístěných nad sebou, posuvná vrata z panelů vedle sebe i rolovací vrata složená z hliníkových lamel. Nabídku doplňuje průmyslovými vraty z aluminiových nebo železných lamel. Všechny motorem poháněné výrobky je samozřejmě možné ovládat dálkově.

Vzhledem k velikosti vrat je důležitá jejich estetická hodnota. Lomax je vyrábí v řadě dekorů, které uspokojí každého majitele domu. V nabídce je na 2,5 tisíce barevných variant a firma dokonce nabízí i provedení v imitaci řady druhů dřeva.

Výhodou nákupu je dostupnost výrobního závodu. Případné doplňky nebo náhradní díly je tak možné získat velmi snadno a zákazník nemusí čekat.

Rolety zvýší bezpečnost a sníží únik tepla

Do výrobního sortimentu dále patří také venkovní rolety, které jsou stále oblíbenější pro zvýšení pocitu bezpečí obyvatel domu a zlepšení jeho tepelného hospodářství. Lomax nabízí jak rolety vhodné k zabudování při stavbě nebo rekonstrukci domu, tak i zařízením, která se dají snadno namontovat na již stojící objekt. Široká nabídka barevných provedení je samozřejmostí, v poslední době výrazně přibývá zájemců o rolety s elektrickým pohonem napojeným na centrální systém domu.

Pokud nechcete dělat kompromisy v kvalitě a zamlouvá se vám česká cena s výhodami poskytovanými místním výrobcem, zvolte výrobky Lomax. Konkrétní informace najdete na webu společnosti www.lomax.cz.

You may also like...