Proč se rozhodnout pro átriové a typové domy ve svahu

atriovy-dum

Plánujete výstavbu rodinného domu a aktuálně hledáte rychlé a efektivní řešení projektového plánu, při čemž hlavní roli hraje dům ve svahu? V případě, že se rozhodnete o projekt úplně nový, počítejte s několikaměsíční lhůtou na jeho vyhotovení. Naštěstí zde existuje možnost, kterou nabízejí již zpracované typové projekty. Jejich dodání je opravdu rychlé, mnohem levnější a navíc i kvalitní. Rodinné domy stavěné podle typových projektů jsou stále oblíbenější a v tomto článku si objasníme, proč tomu tak ve skutečnosti je.

Rychlost dodání a široká nabídka typového projektu

Máte dům ve svahu? Poohlédněte se po typovém projektu a již za několik týdnů můžete započít stavební práce. Žádné zdlouhavé čekání a výběr hned z několika možností. Stačí jen jedno kliknutí myši a před vámi se rozprostře nepřeberné množství již zrealizovaných projektů. Nejste tedy odkázáni na jeden předražený výtvor projektového architekta. Výběr se navíc dá specifikovat podle přesně stanovených rozměrových nebo vzhledových kritérií. Na portálu typove-domy naleznete slušnou inspiraci typových domů ve svahu, kterých je celkově na internetu prozatím velice málo.
atriovy-dum-02

Revoluční atriové domy

Každodenní kompromisy s nedostatkem prostoru, skromné vybavení? Přesně s těmito potížemi se potýkají majitelé úsporných staveb v řadových domech. Atriové domy však nabízejí zcela moderní řešení, které je zbaveno všech negativních dopadů na úroveň komfortu bydlení a užívání svého vlastního domu. Atriové domy poskytují mnohem větší soukromí, jelikož okna nejsou situována směrem k sousedům. Dům je osvětlen výhradně okny ze dvora, jde o uzavřený rodinný dům s kladeným důrazem na soukromí.
atriovy-dum-03

Navštivte internetový portál www.typove-domy.cz a prohlédněte si typové projekty moderních domů.

You may also like...