Profesionální vybavení autolakoven

super_prestige1 Můžete mít zcela novou autolakovnu nebo již zaběhnutou s přesluhujícím zařízením. Vybavení autolakoven od společnosti Naver vám v takové situaci pomůže vaše podnikání nastartovat a díky svým bohatým zkušenostem to nebude trvat déle než je doopravdy nutné. Tato společnost sice patří mezi mladší firmy, ale na druhou stranu za jejím zrodem stojí zkušení majitelé s dlouholetou praxí v oboru. Naver dodává technologická zařízení pro autolakovny a průmyslové provozy. Zařízení z nabídky společnosti je určeno pro aplikaci nátěrových hmot a provoz, který se zaměřuje na úpravu povrchů odmašťováním, broušením, tryskáním, sušením i lakováním. Bohaté zkušenosti majitelů firmy sahají až do roku 1994.

Vybavení autolakoven na úrovni

Jedinečné rozložení firemního programu umožňuje zasahovat do celé řady průmyslových odvětví od autoopravárenství až po strojírenskou výrobu nebo nábytkářský průmysl. Veškerá nabízená zařízení jako lakovací kabiny nebo odsávací boxy prošly dlouhodobým vývojem a pečlivými zkouškami.

Tyto testy neprobíhají pouze ve výrobě a vývoji, ale rovněž v domácích podmínkách přímo u zákazníků. Další nepostradatelnou výhodou společnosti Naver je individuální a při tom komplexní přístup ke všem zákazníkům zvlášť.

Jedinečné služby

Jakmile si vybavení autolakoven pořídíte od firmy Naver, získáte i profesionální servisní zázemí se skladem plným náhradních dílů, takže na opravy strojů a zařízení nebudete čekat déle, než je doopravdy nutné. Společnost Naver nabízí kompletní podporu zákazníka v oblasti přípravy a tvorby projektů.

Aktivně se podílí na vyřizování potřebných administrativních povoleních na úřadech. Rovněž se podílí na výběru maximálně úsporných a zároveň dostatečně dimenzovaných technologických provozů. Společnost Naver je skvělým partnerem jakékoliv autolakovny, využijte jejich služeb i vy a nechte si vyprojektovat nebo obnovit stávající vybavení.

You may also like...