Profi – kancelář – první krok k úspěchu ve vašem byznysu

Máte skvělou myšlenku, s kterou chcete začít podnikat, ale když vidíte, jaká kupa byrokracie a papírů společně se vstupními náklady na vás čeká, máte chuť s tím praštit? Nevzdávejte se. Nezoufejte. Jděte za svým snem. Začněte rozvíjet svůj byznys postupně. Firma Profi-kancelář vám poskytne kompletní zařízení, tzv. back-office od začátku vašeho podnikání a pomůže vám kromě založení společnosti a vedení účetnictví také s daňovým poradenstvím, marketingem a další administrativní podporou. Prvním a důležitým krokem je mít reprezentativní prostory, které budou pomáhat prodávat vaše skvělé nápady. Přesně k tomuto účelu je určena virtuální kancelář.

kancelaria2

Virtuální kancelář

Proč byste měli nevyhnutelně od začátku vašeho podnikání platit velké peníze za pronájmy kancelářských prostorů, které vypadají jakkoli, jen ne reprezentativně? Založte si svou virtuální kancelář a řiďte svůj byznys z pohodlí domova, popřípadě získejte prostorné moderní kanceláře v jednom z kancelářských center přímo v Praze. Virtuální kancelář v Praze vám poskytne na úvod před konkurencí obrovskou výhodu, protože kancelářské prostory v Praze působí na vašeho potenciálního klienta velmi pozitivně a uvidíte sami, že obchody ve vašich nových prostorách budou mít jen rostoucí křivku. Ve snaze maximálně vyhovět klientovi a jeho potřebám, Profi-kancelář nabízí virtuální kancelář v různých provedeních v závislosti na tom, jaké služby jsou pro vás nejvíce vyhovující.

Virtuální kancelář MINI – SÍDLO

Zakoupením tohoto segmentu klient získá na renomované adrese v Praze sídlo a adresy společnosti se jmenovkou na budově a všemi službami recepce. Virtuální kanceláře MINI – SÍDLO nabízí možnost pronajmout si i prostory k jednání s klientem.

Virtuální kancelář PROFI – SÍDLO

Virtuální kancelář PROFI vám nabízí všechny výhody kanceláře MINI, a navíc vám poskytuje i neomezený příjem pošty a jednou měsíčně přeposílání této pošty na vámi zadanou adresu. V měsíčním paušálu je zahrnuta i cena za pevnou linku, která bude přesměrovaná na váš mobilní telefon.

Virtuální kancelář PROFI – KANCELÁŘ

Balíček PROFI zahrnuje komplexní služby včetně zasedací místnosti na jednání s úřady zadarmo, zasedací místnosti na 2 hod. měsíčně zadarmo a poskytuje také třídění vaší pošty a úschovnu zásilek.
Jestliže přemýšlíte nad tím, který krok na cestě k úspěšnému podnikání je důležitý, je to kromě skvělé myšlenky rovněž potřeba reprezentativních prostor a prestižní adresy, která vzbudí větší zájem o vaši firmu od samotného začátku vašeho podnikání. Takovouto výhodu získáte, když bude vaše virtuální kancelář přímo v hlavním městě – v centru dění.
S Profi-kancelář vykročíte do světa byznysu tou správnou nohou.

You may also like...