Komplexní rekonstrukce bytového jádra

Kvalitních a zkušených řemeslníků není nikdy dost. Je spousta takových, kteří zvládají určité práce skvěle, mnohem méně už je ale těch komplexních. Zvláště takovou komplexnost prací oceníte při rekonstrukci bytového jádra nebo přestavbě celého bydlení.

rekonskrukce

Pavel Vácha a jeho firma patří právě k těm uznávaným řemeslníkům, na které je spolehnutí, což dokazují především kladné reference spousty zákazníků. Tyto reference si můžete vyhledat na webu společnosti, společně s kontakty na spokojené abonenty. Nejedná se tedy o žádné smyšlené zakázky.

Rekonstrukce bytu na klíč

Pavel Vácha se zabývá rekonstrukcí bytu každé velikosti, v jakékoliv zástavbě. Pokud jste se rozhodli pro rekonstrukci na klíč, postačí jen odevzdat klíčky a firma udělá vše za Vás, nemusíte se starat vůbec o nic. Popišme si pro zajímavost, a také pro vaši lepší informovanost, jak celá realizace zakázky probíhá:

Návštěva a konzultace

  • Stanovení termínu počátku i ukončení rekonstrukce, smlouva o dílo
  • Samotné práce- zdění, obklady, podlahy, rozvody, dlažba atd.
  • Doladění detailů, příprava na předání díla, úklid
  • Přezkoušení a následné předání zákazníkovi

Jak vidíte v několika jednoduchých a efektivních krocích bude váš byt opraven, upraven i modernizován. Pavel Vácha zařídí veškeré zednické, instalatérské i elektrikářské práce, vše v překvapivě krátkém čase.

Rekonstrukce koupelny

Koupelna je speciální součástí bytu a vyžaduje rovněž vysoce profesionální péči řemeslníků. Opět vám pomůže Pavel Vácha a jeho zkušený tým pracovníků, kteří jsou dochvilní, přesní a hlavně umí svou práci. Nechte si klidně vystavět nový sprchový kout, osadit vanu nebo kompletně obložit stěny proti vlhnutí.

Nechte si poradit

Rekonstrukce koupelny nebo jiné části vašeho bytu vyžaduje vskutku profesionální přístup a také radu, která může být neocenitelná. Kontaktujte Pavla Váchu a už se nebudete muset starat skoro o nic. Vstřícný přístup k zákazníkovi a komunikace, to jsou základy kvalitní řemeslné práce.

You may also like...