Regály na šanóny s maximálním využitím prostoru

phoca_thumb09

V dnešní době předražených nájmů a nedostatku místa pro uskladnění důležitých spisů je každý prostor doslova vyvážen zlatem. Jen málo který obchodník nebo majitel podniku si může dovolit jen tak pro nic za nic plýtvat vlastním skladovacím místem. Ovšem jak vytvořit ideální podmínky s maximálním využitím místa a za současného ponechání velké přehlednosti a dostupnosti? Vše je velmi jednoduché, k tomuto účelu slouží kvalitní regály na šanony, které nainstalujete během velmi krátké chvíle a ihned vám ušetří obrovské množství místa. Jedná se o kvalitní kovové policové regálové systémy, které zjednodušují uskladnění a navyšují hospodárnost podnikatelského záměru.

Regály na šanony šetří místem

Jakmile si necháte nainstalovat tyto chytré regály do svého podniku, ihned zaznamenáte úsporu místa a přehledné uložení důležitých dokumentů. Veškeré nabízené regály společností EU-regály představují konstrukční špičku jak po stránce kvality, tak i bezpečnosti. Jedná se o ryze české výrobky zhotovované podle přesných norem potřebných pro použití v rámci celé Evropské unie.

Nemusíte se obávat ani náročnějších podmínek nacházejících se ve vašich skladových prostorách. Regály disponují speciální pozinkovanou úpravou, která je dokonale chrání před nepřízní vnějších vlivů a tím jim prodlužuje životnost. Při výrobě regálů na šanony se nezapomnělo ani na elegantní a moderní ztvárněné daných produktů.

Regály, které vám ušetří nejen místo

Jako klient určitě oceníte velmi snadnou montáž, která vám nezabere více jak několik málo desítek minut, tedy podle toho, kolik jich objednáte. Jednotlivé části regálů se zasouvají do sebe bez použití jakýchkoliv šroubů.

I přes to je celý systém maximálně stabilní a jeho používání i bezpečné. Minimální zátěž na každou z polic je nastavena na 100 až 350 kilogramů. Nechte se i vy okouzlit bezšroubovou montáží, vysokou stabilitou a velmi lehkou přestavitelností jednotlivých polic. Díky své variabilitě si můžete vytvořit ideální podmínky pro úschovu vašich dokumentů bez sebemenších problémů.

You may also like...