Rezidence Byty Nikoly Tesly nazvaná podle jednoho z významných vynálezců

 
[AdSense-A]
 
Pokud zamíříte do Dejvic, tak právě v této pražské části se nachází park Nikoly Tesly. A v jeho těsné blízkosti je k dispozici stejnojmenný developerský projekt, a to Byty Nikoly Tesly. Celý projekt vychází z původního činžovního domu, který byl kompletně rekonstruován, a v současnosti nabídne zájemcům o kvalitní bydlení celkem 15 bytových jednotek, a to o dispozicích od 1+kk, po dispozici 4+kk. Součástí většiny bytů jsou také prostorné balkony, a případní podnikatelé ocení možnost i jednoho kancelářského prostoru, který je v projektu také nabízen.
 

 
[AdSense-A]
 

Lokalita plná nádherné zeleně

Co samozřejmě byty nabízejí za přidanou hodnotu, to jsou nejenom ony samotné, ale je to lokalita. A právě tato oblast Prahy 9 je považována za jednu z nejzelenějších, čemuž také odpovídá i již zmíněný park. Ten je jenom jednou drobnou součástí občanské vybavenosti, jelikož oblast, kde se byty nacházejí, nabízí v dosahu také supermarket, popřípadě školy, či řada dalších obchodů. Navíc každý obyvatel ocení i dostupnost metra, která je pouze jednu zastávku jízdy tramvají. Zároveň nabídnou Dejvice i perfektní výchozí pozici pro cestu autem, a to kamkoliv po Praze, ale i mimo ni.
 
[AdSense-A]
 

Základem každého bytu jsou kvalitní materiály

Ať už se jedná o vybavení v podobě špičkových plovoucích podlah, obkladů, nebo obložení koupelen a toalety, vše bylo vybíráno s důrazem na celkovou kvalitu a také barevnou sladěnost. Svou kvalitou však okouzlí také interiérové dveře, nebo kvalitní eurookna, která jsou společně s izolací ideálním prvkem, díky kterému oceníte i minimální náklady na vytápění.
 

Obytná plocha až 122 metrů čtverečných

Dané byty, které svými dispozicemi vycházejí z těch původních, tak mohou nabídnout i prostor přes 120 metrů čtverečných, čímž zaručeně okouzlí i nejnáročnějšího klienta. Mladé páry naopak ocení ty menší, okolo 40 – 50 metrů. Všichni společně poté najdou v bytech Rezidence Nikoly Tesly to správné útočiště, a dokonalé místo pro život, který v kombinaci s Dejvickou lokalitou nabídnou.

You may also like...