Rezidence Skalka Praha 10

Zájemci o bydlení v polyfunkčním domě Rezidence Skalka mají k dispozici poslední dva volné byty. V současné době je hotova hrubá stavba budovy, práce budou dokončeny v nadcházejících měsících. V objektu budou také atraktivní nebytové prostory.Rezidence Skalka vyrůstá ve Strašnicích na Praze 10 (k prodeji 5 nových bytů) v Přetlucké ulici. Projekt v atraktivní lokalitě v širším centru města je v sousedství stanice metra Skala a poblíž jsou také zastávky tramvají a autobusů. Řidiče se snadno dostanou jak do centra města, tak na jihovýchodní pražský okruh. Obyvatelé mohou počítat s dobrou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti, příkladem mohou být zdejší jesle, školka, škola a nákupní centrum.

Bytový dům na Praze 10 je začleněn do stávající zástavby rodinných domů v dané lokalitě. Celkem jej tvoří pět bytů s nadstandardní výbavou. Samozřejmostí je velká terasa. Ke každému bytu bude náležet jedno kryté stání, k nebytovým prostorám pak dvě stání. Areál počítá s dalšími parkovacími místy pro návštěvy. Pozemek je oplocen a vybaven vjezdovými vraty a vstupní brankou.

Příkladem dobrého řešení může být například prosklený byt 3+kk ve třetím podlaží. Majitelé ocení velkou čtyřicetimetrovou terasu. Naproti domu například byt 3 + kk v přízemí má k dispozici část zahrady, ze které je možné vstoupit do obývacího pokoje. Další terasa bude k dispozici pro nebytové prostory ve druhém podlaží.

Součástí bytů v Rezidenci Skalka Praha 10 bude centrální plynový kotel. Teplo bude zajišťovat podlahové vytápění s regulací teploty v každé místnosti samostatně. K vybavení domu patří hliníková okna osazená trojskly pro úspory energie a kompletní zateplení. Obyvatelé také ocení strukturovanou kabeláž usnadňující jim využívání moderní technologií.

Rodiny s dětmi pak ocení uzavřené dětské hříště. Kdo dá přednost procházkám po okolí, ocení V nedalekou Hostivařskou přehrada s okolními parky. Více info zde.You may also like...