Sauny pro vaše zdraví i krásu

akce-10-proc

Již od nepaměti lidé věděli, že sauny přinášejí lidskému organismu možnost, jak se očistit od škodlivých látek. Největším vylučovacím orgánem je střevo, jakmile tento orgán nestíhá, na pomoc přivolá kůži. Právě z těchto důvodů je pravidelné saunování skvělou příležitostí, jak urychlit proces očisty a při tom si krásně odpočinout.

Pokud se podíváme na největší evropské společnosti zabývající se výrobou těchto zařízení, nesmíme opomenout na firmu Kariba. Prodej saun je v jejich podání zárukou kvalitního zážitku bez jakýchkoliv vedlejších problémů. Na všechny sauny je poskytnuta 60 měsíční záruka, vybrat si můžete z více jak 70 modelů interiérových a 20 modelů venkovních saunových domků.

Domácí sauna

Domácí sauna oplývá jistými výhody. Tou největší samozřejmě je okamžitá dispozice a komfort užívání. Můžete ji používat kdykoliv se vám zachce bez ohledu na otevírací dobu nebo přeplněnost. Jedná se o ideální možnost relaxace, která navíc pomůže prokrvit celé tělo a přes potní žlázy odplavit nežádoucí škodliviny.

Pravidelné saunování rovněž napomáhá uvolnit ztuhlé svalstvo a odstranit tak bolesti kloubů, zad a poúrazových stavů. Dokonce je všeobecně známo, že saunováním dokážete předcházet chřipce a celkově se vám navýší imunita.

Finská sauna

Finská sauna se vyhřívá na vysoké teploty začínající na 60°C až po 140°C. Celý princip je založen na rozehřátých saunových kamenech, které následně poléváte vodou a vytváříte páru. Teplotu a vlhkost vzduchu máte tak ve své vlastní režii.

Zde neexistují žádná pevná pravidla. Každý člověk je individuální a snáší teploty zcela rozdílně. Sauna vás dokáže naplnit potřebnou energií do dalších dnů a zbavit nahromaděného stresu. Pomozte svému tělu, zvyšte si imunitní systém a podpořte své tělo k lepším fyzickým výkonům. Vyberte si za svého společníka firmu Karibu.

You may also like...