Servisní centrum pro nářadí Husqvarna i u vás doma

krapacek

Světoznámě proslulá společnost Husqvarna se řadí mezi nejpopulárnější výrobce venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, lesů, parků i zahrad. Firma byla založena před více jak 300 lety ve Švédsku , čímž se řadí mezi lídry a zároveň historicky nejvýznamnější průmyslové značky vůbec. Mezi hlavní produkty společnosti patří motorové pily, které se začaly vyrábět již v letech 1959. Aktuální novinkou jsou motorové pily s akumulátorovým pohonem. Stejně tak společnost překvapila celosvětový trh v roce 1995, kdy se pod jejich rukama zrodila úplně první robotická akumulátorová sekačka. Představme si v úzkém spojení s touto společností unikátní služby oficiálního autorizovaného prodejce Křapáček.

Křapáček pod zastřešením Husqvarny

Regionální servisní středisko a oficiální autorizovaný prodejce Křapáček v nedávné době rozšířil své servisní centrum o několik zajímavých služeb. Nejen, že na shopu naleznete všechny hlavní a populární výrobky společnosti Husqvarna, ale také získáte servis veškeré zakoupené zahradní techniky a to v záruční i pozáruční době.

Hlavní výhodou této rozšířené služby je fakt, že získáte odborného pomocníka v situaci, kdy je to doopravdy potřeba. Mimo jiné pod zastřešením prodejce Křapáček naleznete veškeré náhradní díly do svých strojů a techniky.

Konzultace u vás doma zdarma

Máte to do Husqvarny daleko a rádi byste se o této výjimečné zahradní technice dozvěděli více? V tom případě můžete využít jedinečné služby návštěva a konzultace u zákazníka doma, kdy vám bude doporučen přesný typ automatické sekačky na míru vašim potřebám. Této služby můžete využít zcela bezplatně a navíc i nezávazně.

Další skvělou nabízenou službou je i uskladnění sekaček přes zimní období v optimálních podmínkách. Navíc vám v případě potřeby budou dodány nové originální nože a nainstalován úplně nový program. Využijte i vy těchto nově zavedených služeb a staňte se jedním z dalších spokojených zákazníků švédské společnosti.

You may also like...