Skvělé ubytování v Plzni

Pokud se chystáte navštívit Plzeň, ať už pracovně, nebo soukromě, jistě se vám bude hodit nabídka ubytování, které vám poskytne veškerý komfort a skvělé služby za příznivé ceny. Právě takové ubytování nabízí tříhvězdičkový hotel Bayer. Ubytování v tomto plzeňském hotelu má hned několik výhod. V první řadě je to jeho poloha, neboť stojí pouze pět minut chůze od historického centra města. Díky tomu máte během pobytu veškeré služby města opravdu kousek. Perfektní tramvajové spojení a blízká zastávka vám zaručí skvělou dostupnost.

hotel-bayer

Pro návštěvníky, kteří přijedou automobilem, je k dispozici parkování přímo v objektu hotelu nebo na parkovišti vzdáleném asi 3 minuty. Skvělá dostupnost je jedním z faktorů, proč se plzeňský hotel Bayer těší takové oblibě. Zdaleka však není jediným. V přízemí hotelu Plzeň se nachází nekuřácká restaurace, která nabízí skvělé minutky, hotová jídla, pizzu podle vlastní receptury a alkoholické i nealkoholické nápoje. Je určena pro hotelové hosty i pro širokou veřejnost. Hoteloví hosté zde však mají na jídlo v restauraci 10% slevu. V restauraci je také možné pořádání firemních či společenských akcí, svateb a rautů. Celková kapacita je 60 míst, ale prostor je možno rozdělit na menší části, podle vašich potřeb. Především ty, do jejichž rodiny patří i čtyřnohý člen, jistě potěší, že psi jsou v hotelu vřele vítáni a ubytováni zdarma. Ovšem je nutné předem informovat recepci, aby nedocházelo k nedorozuměním.

Pro jednotlivce i rodiny

Ubytování je možné v celkem 18 pokojích s celkovou kapacitou 50 lůžek. Pokoje jsou koncipovány jako jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové. Část z nich je vyhrazena jako pokoje nekuřácké. Pro děti do dvou let je možné přistavit na pokoj dětskou postýlku, a to zcela zdarma. Každý pokoj je vybaven WC, koupelnou se sprchovým koutem či vanou a menší ledničkou. Dále má každý pokoj k dispozici satelitní televizi a Wi-fi připojení k internetu. Služby hotelu jsou opravdu skvělé. Co ještě více přispívá k oblíbenosti tohoto hotelu, je skvělý poměr kvalitních ubytovacích služeb a jejich ceny.

Cena za jednolůžkový pokoj je 660Kč za noc, při plně obsazeném čtyřlůžkovém pokoji je cena pouhých 425Kč za osobu. V ceně je samozřejmě započítána i snídaně, která je podávána v hotelové restauraci formou švédských stolů. Za tuto cenu byste podobně kvalitní služby v centru města jistě jen velmi těžko hledali. K platbě za ubytování Plzeň je možné používat platební karty VISA, MasterCard a American Express. Není se čemu divit, že služby levného ubytování Plzeň využívá stále více návštěvníků tohoto krásného města. Ať již sem zavítáte za prací, na víkend ve dvou, nebo na rodinnou dovolenou, v hotelu Bayer vás čekají skvělé služby, se kterými budete jistě velmi spokojeni.

You may also like...