Sluneční věž – Nové byty Karlín


[AdSense-A]
 
V Praze nedávno vyrostla moderní výšková budova primárně určena jako obytná plocha. Sluneční věž disponuje celkem 21 podlažími, jedná se tedy o jednu z nejvyšších obytných budov v naší republice. Naleznete zde přibližně 30 apartmánů.
 
[AdSense-A]
 
Nové byty se nachází na pražském Karlíně. Jen pár minut pěší chůze Vás dělí od dvou zastávek metra, a sice od Palmovky a Invalidovny. V sousedství komplexu se nachází golfové hřiště, pro aktivnější sportovce areál pro squash či tenis. Do centra hlavního města se dostanete díky MHD přibližně za 10 minut. Oblastí vede také cyklostezka do centra a nedaleko se nachází přírodní park Vítkov.
 
[AdSense-A]
 
Sluneční věž je skutečně velmi ambiciózním projektem. Z vyšších pater budete mít překrásný výhled na centrum hlavního města včetně jeho dominanty, samotného Pražského hradu. V rámci společných prostor se ve Sluneční věži nachází finská sauna a infra sauna. Pro obyvatele jsou zde připraveny dva osobní výtahy a dva autovýtahy. Po obvodu bytových jednotek se nachází rozsáhlé terasy.
 
Svým vzhledem připomíná Sluneční věž slavný Tančící dům v centru Prahy. Také celkově prosklená fasáda Sluneční věže lemovaná hliníkovými slunolamy z ní činí jedno z nejlepších bydlení v Praze na Karlíně. Celý objekt je doslova protkán moderními kamerovými systémy, které zajišťují maximální bezpečnost. Vstup do komplexu bude možný pomocí čipového klíče, v dlouhodobém horizontu se připravuje také recepce.
 
Budete si moci vybrat z celkem pěti základních skupin bytových jednotek. Jejich velikost se pohybuje od 78m2 do 240m2. Ty nejlukrativnější byty se nacházejí mezi 11. a 19. podlažím, jelikož právě v těchto místech je výhled na Prahu nejlepší. Vstup do apartmánu je přímo z výtahu, nebudete se muset zdržovat následným blouděním chodbami. Apartmány disponují taktéž největšími terasami a celoplošnou prosklenou fasádu. Navíc budete mít oproti ostatním typům ochozy po celém obvodu jednotky. Ceny jednotlivých jednotek jsou na požádání.

You may also like...