Softub: Do unikátní vířivé vany z polybond pěny se zamilujete na první pohled

01-virivky

Relaxaci ve vířivé vaně se vyrovná jen málokterá odpočinková aktivita. Jakmile jednou okusíte masírování sofistikovaným systémem trysek, pravděpodobně koupání ve vířivce propadnete a začnete si pohrávat s myšlenkou na pořízení vlastní vany. Ostatně proč ne? Ceny kvalitnějších modelů již nejsou tak vysoké jako před lety a v podstatě lze říct, že se stávají standardní součástí výbavy moderních domácností. A my vám představíme unikátní vířivou vanu, která netrpí neduhy klasických vířivek. Vyrábí se z polybond pěny a jmenuje se Softub

Vířivky Softub spatřily světlo světa v polovině 80. let minulého století. S nápadem na originální vířivou vanu s měkkou a velmi pohodlnou konstrukcí přišlo duo inženýrů – John Popovich a Roc Fleischman. Jednoduše se rozhodli, že sestrojí inovativní zařízení, které nebude tak neforemné, hlučné a nepohodlné jako zavedený standard. Nutno podotknout, že se jim navíc podařilo vytvořit nadčasový design, který se neokoukal ani po dlouhých pětadvaceti letech.

Důvodů, proč si pořídit Softub a nikoliv „klasiku“, je víc než dost. Mezi zásadní argumenty patří snadná manipulace a rychlá instalace (Softub doslova „dokoulíte“ kdekoliv bude třeba). Za zmínku však stojí také velmi nízká hmotnost, kterou zajišťuje systém Whisper Technology (patří mezi nejtišší technologie na světě). Potěší vás i křišťálově čistá voda, o kterou se automaticky stará ozonátor. A konečně minimální provozní náklady, které jsou až několikanásobně nižší než v případě běžné vířivé vany.

Vířivé vany Softub jsou k mání v několika velikostně odlišných verzích. Každý z modelů lze modifikovat dle specifických přestav – můžete si vybrat barvu a obložení. Kožený vzhled, špičková výbava a stylové doplňky vás budou každý den utvrzovat v tom, že jste vsadili na správnou značku. V případě správného zacházení třeba i několik desítek let, protože povrch z LeatherTexu odolá každému počasí.

You may also like...