Střechy s AHF Stavby

Společnost AHF Stavby s.r.o se zabývá rekonstrukcí střech. Společnost se dále zabývá i dalšími stavebními obory jako montáž jezírek a zemními izolacemi.

rsz_ploche-stechy

Hlavní náplní společnosti AHF Stavby je budování a rekonstrukce plochých střech. Tento trend nám přišel ze zahraničí. Využívá se především u velkých a rozlehlých budov. Ploché střechy často najdeme na nákupních centrech nebo velkých kancelářských budovách. Výhodou ploché střechy je její velmi jednoduchá konstrukce. Plochá střecha má maximální sklon 5 °. V opačném případě se jedná o šikmou střechu.

Při rekonstrukci a výstavbě plochých střech se využívá technologie hydroizolačních fólii a pásů. Oba materiály jsou velmi odolné a hodí se do různých lokalit. V AHF jsme Vám schopni poradit s návrhem vhodné technologie a zajištění projektové dokumentaci. Provedeme kompletní výzkum i analýzu Vašeho objektu a navrheneme vhodné řešení. Následně vyhotovíme bezplatnou cenovou nabídku. Díky naším bohatým zkušenostem jsme pro vás schopni zajistit i komunikaci s úřady a další bonusové služby. Nesmíme zapomenout, že dílo dělá detail a u plochých i šikmých střech to platí dvojnásobně. S našimi bohatými zkušenostmi získáte správně navržené a propracované detaily, které zajistí dlouholest vaší střechy.

Naše společnost se také zabývá rekonstrukcí a stavbou běžných šikmých střech. Ta je výraznou součástí každé budovy. Cílem je chránit vnitřní prostory budovy před nevlídným počasím a klimatickými změnami. Při stavbě se vyplatí věnovat střeše velkou pozornost, protože správně provedená střecha je investicí na několik dalších desítek let. Jedině správný návrh a provedení zajistí kompletní funkčnost a dlouholetost střešního systému.

Jsme schopni dodat na míru všechny dostupné krytiny určené pro šikmé střechy. Rádi Vám ukážeme několik stovek krytin. Rádi pro Vás nasadíme i Vaši vlastní, kterou si vyberete. Dále jsme schopni provádět i doplňující práce. Ty jsou potřeba především u rekonstrukce šikmé střechy. Veškerou rekonstrukci střechy zajišťujeme přímo na klíč. Nabízíme i bezplatné poradenství a vyhotovení cenové nabídky. Rádi Vám po zhotovení střechy na klíč uděláme i statistický audit včetně geodetických měření. Rádi pomůžeme i s využitím dotací zelená úsporám.

Naše společnost podniká v oboru již několit let a zhotovila střechy již mnoha klientům. Vlastní i několik prestižních certifikátů a osvědčení. Zabýváme se mimo jiné i službami jako zemní izolace, jezírka a nádrže a budováním fasád.

You may also like...