Testy realitních serverů zaměřených na pronájem bytů v Pardubicích

Koupili jste si byt v Pardubicích? Sháníte pronájem Pardubice? Přečtěte si náš test nejlepších realitních portálů zaměřených na byty k pronájmu Pardubice. Výsledky našeho testu vám pomohou snadno inzerovat a vyhledávat ty nejlepší nemovitosti. Při testování jsme se zaměřili hlavně na účinnost inzerce a možnosti inzerování.

 


 

1. Portál BytyPardubice.eu

Portál BytyPardubice.eu obsadil v našem testu hezké 1. místo a pěkné 4. místo získal i ve vyhledávači seznam.cz na klíčovou frázi „pronájem Pardubice“. Na webu google.cz se pak umístil na velmi pěkném 3. místě. Inzerování je na tomto portálu bezplatné a jako jeden z mála portálů umožňuje i vložení inzerátu přímo na hlavní stránku a topování. Obě tyto služby jsou nabízeny zdarma. Vkládací formulář je velmi jednoduchý a zabere vám nejméně času.
 

2. Portál Byty.cz

Portál Byty.cz se umístil u klíčového slova „pronájem Pardubice“ na velmi slušném 11. místě na webu seznam.cz a na 24. místě na google.cz. Inzerovat zde lze bezplatně a velmi jednoduše a intuitivně. Portál podporuje vkládání videoprezentací, ale neumožňuje topování.
 

3. Portál Reality-Pardubice.info

Portál Reality-Pardubice.info obdržel v našem testu 3. místo a pěknou 11. pozici na seznam.cz a 6. místo na google.cz. Portál nabízí inzerování i topování zcela bezplatně. Inzerování je trochu náročnější, ale výběr s byty k pronájmu Pardubice se zdá být velmi široký.
 

4. Portál BezRealitky.cz

Portál BezRealitky.cz se umístil na 2. pozici na google.cz a na 12. místě na seznam.cz. Publikování je zde bezplatné stejně jako topování a vkládání je jednoduché a přehledné. Přehled s jednotlivými nabídkami je opravdu intuitivní a nabízí opravdu širokou nabídku bytů k pronájmu Pardubice.
 

5. Portál EuroBydlení.cz

Portál EuroBydlení.cz se umístil na webu seznam.cz na 15. místě a na webu google.cz na pěkné 9. pozici. Publikování je na tomto portálu bezplatné, ale neumožňuje topování. Vkládání nabídek je sice trochu složitější, ale výběr bytů velmi slušný.

You may also like...