TONERA s.r.o. – spokojenost s kancelářskou technikou

Firma TONERA spol. s r.o. byla založena v únoru 1992 a v současnosti rychle expanduje. Společnost TONERA s.r.o. se specializuje na prodej a renovaci tonerů a cartridgů a také se věnuje repasování starých tonerů. Ze širokého portfolia našich služeb pro světoznámé značky se také věnujeme tiskárnám, inkoustovým náplním, plnícím soupravám, litráži inkoustu, fóliím do faxu, či běžnému spotřebnímu materiálu pro kopírky a tiskárny. Úspěšné produkty firmy TONERA spol. s r. o. v současnosti vyvážíme i za hranice naší země a s nabídkou 850 produktů pokrýváme více než 90% všech dostupných, běžně používaných tiskáren.

tonera_

S kancelářskou technikou přicházíme do styku den co den. Jak zákon schválnosti vždy tiskárna selže v tom nejméně příhodným okamžiku. Došel toner, nebo se něco v tiskárně porouchalo apod. – takovou situaci zažil každý z nás. Když máte problémy s prázdnými tonery, stačí navštívit TONERA.cz a jednoduše si vybrat typ toneru, který je vhodný do Vaší tiskárny. Pokud si nejste s výběrem jisti, stačí se zeptat odborníků z TONERY, kteří Vám poradí tak, abyste byli maximálně spokojeni. Máte-li speciální požadavky, na TONERA.cz najdete i námi vyrobené repasované tonery za bezkonkurenční ceny.

Důkazem toho, že naše firma myslí i na nejmenší detaily a maximální spokojenost zákazníka je, že v segmentu cartridgů firma věnuje zvýšenou pozornost nejrozšířenějším a nejpoužívanějším typům, které tak můžete mít doma během rekordně krátkého času. Cartridge HP a cartridge EPSON jsou nejpoužívanější cartridge na našem trhu a žádná jiná firma v Česku jim nevěnuje takovou pozornost jako ta naše. V našich specializovaných e-shopech, které se věnují výhradně těmto značkám, najdete plný servis zaměřený na tiskárny, tonery a cartridge těchto značek, které Vaši tiskárnu opět naplno rozběhnou.

TONERA.cz je místo, kde najdete všechno potřebné pro Vaši kancelářskou techniku, tiskárny, tonery, cartridge a jiné příslušenství. Když vsadíte na TONERA spol. s.r.o., vsadíte na dlouholetou ověřenou kvalitu v segmentu kancelářské techniky, která překročila hranice České republiky a čítá na miliony spokojených zákazníku v celé Evropě.

Více info na http://www.cartridge-hp.cz/ nebo http://www.cartridge-epson.cz/.

You may also like...