Ubytování v Liberci

Ubytování v centru Liberce s sebou přináší spousty výhod a zajímavých možností. Pro návštěvníky této metropole se 100 000 obyvateli, jež se nachází na severu České republiky, má Liberec mnoho variant, jak vyplnit volný čas. Nechte se inspirovat!

Všechno ale nelze ani náhodou stihnout za pouhý jeden den, proto je vhodné vyhledat ubytování, které vám ale zároveň nabídne co nejvíce. A právě to umí hotely nacházející se blízko historického centra. Nejblíže se nachází například čtyřhvězdičkový hotel Residence Salvia či Clarion Grandhotel Zlatý lev, tříhvězdičkový hotel Praha-Liberec či hotel Liberec nebo potom apartmány Golden Key Apartments. Ubytování v těchto zařízeních se pohybuje od přibližně od 1 000 Kč po 1 500 Kč za jednu noc. Kromě kvalitních služeb, ve kterých je v mnoha případech zahrnuto i wellness, mohou tyto hotely nabídnout blízkost ke všem zajímavým místům v Liberci.

Centrum Liberce

Velmi důležitá je dostupnost k významným pamětihodnostem města, jako je například městská radnice, podzemí, kostel svatého Antonína Velikého, pamětní deska strážmistra Rudolfa Červeného nebo divadlo F. X. Šaldy. Když by vám po prohlídce těchto památek vyhládlo, v blízkosti svého ubytování v centru Liberce najdete kvalitní restaurace, mezi které patří i Tatáž Pakáž, restaurace Na Starém Městě, Sakura´s, Ristorante La Piazza nebo Coqnoir – Černý Kohout. Mezi další možnosti, které Liberec nabízí, patří i dinopark neboli tematický zábavní park, který nadchne především děti, dále klasický přírodní park Gutenbergova, který pro jeho klid a osvěžení v srdci zeleně ocení zase dospělí. Blízko centra Liberce jsou i mnohé obchodní domy a nákupní centra, kde lze rovněž strávit příjemné odpoledne. Ubytování v centru Liberce je výbornou volbou také například během adventu, kdy je na náměstí Edvarda Beneše rozsvěcen velký strom a nacházející se zde i vánoční trhy.

You may also like...