V čem jsou dřevostavby jedinečné?

01-drevostavby

Dřevostavby jsou unikátní stavení, která mají v tuzemsku dlouholetou tradici. V minulosti lidé dřevostavbám nedůvěřovali, ale tyto doby jsou již dávno pryč. V současné době se spousta Čechů přiklání právě k tomuto způsobu výstavby. Dřevostavby splňují vysoké nároky na komfort a nízkoenergetické bydlení. V následujících řádcích se podíváme, v čem tkví jejich výjimečnost.

Domníváte se, že zděný dům je kvalitnější a vydrží mnohem déle než dřevostavba? Potom jste na omylu, protože opak je pravdou. Životnost dřevostaveb je srovnatelná, ne-li delší než u zděných objektů. K budování nemovitostí se používá čisté a vyschlé dřevo, které zajišťuje maximální stabilitu stěn. Dřevo tvoří skelet budovy a honosí se prostorovou stálostí, dlouhou životností a zdravotní nezávadností.

Výhody dřevostaveb

Moderní dřevostavby se pyšní řadou nesporných výhod. Velmi opěvovaná je přijatelná cena, nízká hmotnost a extrémně rychlá realizace. Ať už si vyberete klasický dům, moderní dům či bungalov, můžete se stěhovat do několika měsíců. Chloubou dřevostavby je její ekologičnost. Nejenže je nemovitost šetrná k životnímu prostředí, ale slibuje úsporu také v budoucnu díky nízkým nákladům na energie.

Kdo realizuje dřevostavby?

Ryze česká společnost orientující se na budování montovaných dřevostaveb na klíč je Dřevostavby–FlexiDomy s.r.o.. Její portfolio služeb zahrnuje komplexní servis a odborné poradenství v rámci celé České republiky. Tato firma realizuje obzvláště dřevostavby na základě projektů v nabídce. Nicméně ke svým klientům přistupuje individuálně a neobrací se zády ani specifickým přáním. Veškerá práce je svěřena do rukou profesionálního týmu, který má s výstavbou dřevostaveb dlouholeté zkušenosti. Chcete-li se brzy nastěhovat do nového obydlí, dřevostavba může být ideálním řešením.

You may also like...