Vestavěné skříně vám doma ušetří prostor

01-vestavene-skrine

Každý z nás ve své domácnosti dříve či později bojuje s nedostatkem místa. Ať už bydlíte v domě nebo bytě, prostory nikdy nejsou dost velké. Největším problémem jsou úložné prostory na sezónní oblečení, na věci, které pro vás mají svou hodnotu kvůli vzpomínkám nebo třeba na sportovní potřeby. Řešením je pořízení vestavěných skříní na míru, které vám pomohou optimálně využít prostor, který máte k dispozici.

Veškeré místo bude využito

Použití vestavěných skříní má obrovskou výhodu ve využití veškerého volného místa. Nábytek vyrobený na míru přesně zapadne do daného prostoru, takže nezůstane ani kousek nevyužitý. Vestavěné skříně od stropu po podlahu mají navíc neocenitelnou výhodu v tom, že na nich není nutné utírat prach. Nemají totiž žádnou horní plochu, na které by se usazoval.
Před hledáním vhodného výrobce skříně je dobré zvážit, k jakému účelu bude přesně sloužit. Důležité je vědět, kolik osob ji bude využívat a zda chcete spíše posuvné dveře nebo dáváte přednost klasickému otevírání. Neobejdete se bez kontroly, zda vybraným prostorem prochází rozvody, jak jsou v místnosti umístěny radiátory a jestli nejsou stěny nebo stropy atypické. Nákres, nad kterým budete později diskutovat o přesném rozmístění jednotlivých částí, se rovněž vyplatí. To vše vám později usnadní komunikaci s výrobcem skříně na míru.

Nechte si poradit od odborníků

Pokud zvolíte správného dodavatele, můžete si vybírat z široké nabídky designu. Samotné skříně jsou z dřevotřísky. Povrch dveře ovšem může být například dýhovaný, laminovaný, žaluziový nebo ratanový. Na dveře se také často umisťují zrcadla.

Pro domácí využití jsou vestavěné skříně na míru dobrým řešením také v případě dobrého záručního a pozáručního servisu, takže majitelům odpadnou obvyklé starosti spojené s nákupem skříní v různých typech supermarketů. Například na rámy a posuvné mechanismy můžete získat záruku až 20 let, což děla z vestavěných skříní vynikající volbu.

You may also like...