Viladům Uhříněves nabízí 17 SMART bytů – Viladům Uhříněves

06-Viladum-Uhrineves-nove-byty-Becovska-Uhrineves-novostavby-praha-10-developerske-projekty-GARTAL

Spojení dokonalé městské občanské vybavenosti a venkovského poklidu nabízí rezidence Viladům Uhříněves, který se staví v Bečovské ulici v Praze 10-Uhříněvsi. Jeho prodej zajišťuje zkušený developer Gartal. Ve třípatrové novostavbě vzniká celkem 17 nových bytů postavených ve standardu SMART.

Byty jsou určeny spíše singles nebo párům, protože se jedná o komornější prostory s dispozicemi 1+kk a 2+kk a výměrou od 20 m2 do 39 m2. Obyvatelé přízemních bytů si mohou vychutnat příjemnou relaxaci na předzahrádkách, k bytům v posledním třetím patře zase náleží prostorné terasy o rozloze 50 m2 určené k relaxaci. K novému domu Viladům Uhříněves patří také šest parkovacích stání, které mohou obyvatelé získat na vyžádání. Projekt by podle plánu měl být dokončen ve třetím čtvrtletí roku 2019.

Umístění rezidence je mimořádně výhodné, protože k nejbližšímu velkému nákupnímu centru v Čestlicích je to pouze 5 minut jízdy autem. Mateřská a základní škola se nacházejí v dojezdové vzdálenosti 4 a 2 minuty autem, od zastávky městské hromadné dopravy vás dělí pouhých 9 minut pěší chůze. Železniční zastávka Praha-Uhříněves, odkud dojedete za 15 minut do centra města Prahy, je v docházkové vzdálenosti 5 minut. Na dálnici D1 se dostanete za pouhých 5 minut.

Fórum bydlení Uhříněves

You may also like...