Víte, jak vybírat bytové doplňky pro váš domov?

01-bytove-doplnky

Aby váš dům byl skutečným domovem, vedle běžného nábytku je zapotřebí, pořídit si do svého bytu i nějaké ty bytové doplňky. I ty je však zapotřebí vybírat s rozmyslem, jinak by to u vás pro změnu nevypadalo jako ve vetešnictví. Jak je tedy vybírat?

1. Při výběru bytových doplňků se řiďte stylem. Míchání je sice reálné a v některých interiérech to vypadá naprosto skvěle, pokud však nejste odborníci a v designu se příliš nevyznáte, raději neriskujte a vybírejte shodný styl. Vždy dbejte na to, aby všechno spolu pěkně ladilo a bylo všechno v jednom celistvém konceptu.
2. Když vybíráte bytové doplňky, pamatujte, že k sobě musí ladit, a to nejen stylem, ale i materiálem a barvou. Světlejší interiér potřebuje tmavý drobný nábytek. To vše tak, aby dohromady vytvořily designový kontrast.
3. Při výběru je důležitý i materiál. Pakliže máte byt v rustikálním stylu, je vhodné, abyste jej sladily s doplňky z přírodních materiálů – dřevo, kámen, hlínu a sklo. Moderní byt si pak může dovolit kov, beton, plast i keramiku.

Jaké bytové doplňky by ve vašem domě neměly chybět?

K nepostradatelným bytovým doplňkům bezesporu patří němý sluha a botník. Němý sluha, praktický pomocník každé domácnosti; nemluví, neremcá a dost toho unese. Jeho velkou výhodou je i to, že si jej dnes máte možnost vybrat v té nejrůznější podobě. Němý sluha vám poslouží, když jste unavení a už se vám nechce všechno rovnat do skříně. Oceníte jej však i ráno, když spěcháte do práce.
Neméně praktickým bytovým doplňkem je i botník, jenž v každém domově usnadní ukládání sezónních bot. Botník však neplní pouhou roli skladiště, ale tvoří i nedílný designový celek interiéru. Vybírejte jej proto obezřetně a mějte na paměti, že je to obvykle právě botník, jenž příchozí návštěva uvidí jako první. Jaký botník si vybrat? Ideální botník vypadá různě. Na trhu naleznete různé lavice, kapsáře, botníky s dvířky, plastové organizéry i kovové botníky. Finální výběr je pouze na vás, ale při výběru byste měli dbát na velikost botníku (kolik prostoru máte v předsíni a kolik vás je v jedné domácnosti).

Kde bytové doplňky nakupovat?

Zajímáte se, kde botník, němého sluhu a další bytové doplňky pořídíte? Jistě, nabídku těch nejrůznějších doplňků naleznete v každém showroomu s nábytkem, ale proč je pracně obcházet, když máte tu možnost nakupovat z pohodlí vlastního domova? Na internetu máte neskonalé příležitosti. Pakliže i zde poněkud tápete, zkuste internetový e-shop Beautifulhome.cz, specialistu na bytové doplňky a dekorace. V jejich rozsáhlé nabídce naleznete rozsáhlou nabídku botníků i němých sluhů vyrobených v těch nejrůznějších stylech (klasika, retro, vintage, provance, skandinávie i moderna).
Rozzařte svůj interiér s bytovými doplňky www.beautifulhome.cz!

You may also like...