Vybavte provozovnu praktickým dílenským nábytkem

01-dilensky-nabytek-polak

V dílnách a provozech je nezbytné udržovat pořádek a systematičnost. Současně by měla dílna nabízet dostatek prostoru pro práci. Nikde by se nemělo povalovat nářadí, a proto je vhodné k jeho uložení pořídit dílenský nábytek. Na půdě s dílenským nábytkem působí společnost POLAK CZ s.r.o., která se chlubí bohatým produktovým portfoliem.

Představujeme společnost POLAK CZ

Když už jsme nakousli výrobce a dodavatele dílenského nábytku, prozradíme si o něm více informací. Společnost POLAK CZ s.r.o. vznikla v roce 1991, nicméně na dílenský nábytek se orientuje od roku 1994. Nábytek, jež spojuje přehlednost, funkčnost a estetiku, se hodí především do dílen, provozů, šaten a dalších prostor, kde mají kovové skříně a pracovní ponky nenahraditelné zastoupení.

Tato firma produkty prodává nejen na tuzemském trhu konečným zákazníkům, ale díky vybudované síti obchodních partnerů zásobuje také zahraniční trh. Značka POLAK CZ sleduje aktuální trendy a používá nejmodernější technologie. Jejím cílem je nabídnout klientům praktický a odolný dílenský nábytek. Hlavní výhodou je kompatibilita nábytku. Můžete tak jednotlivé prvky kombinovat podle vlastních potřeb.

Od dílenského stolu po šatní skříně

Nabídka společnosti POLAK CZ je rozdělena na dva hlavní segmenty – dílenský nábytek a vybavení šaten. V rámci dílenského nábytku se můžete těšit na dílenské stoly, dílenské plechové skříně, dílenské vozíky, zásuvkové kovové skříně, dělící materiál zásuvek, strojní skříně či skříně pro počítače. Vybavení šaten zahrnuje kovové šatní skříně a šatní lavice, jež se hodí nejen do šaten výrobních podniků, ale také do škol a školek.

Pokud bychom měli zmínit nejžádanější produkty z dílenského nábytku, jednalo by se o dílenský vozík a pracovní ponky. Tyto variace nábytku nachází uplatnění nejen v provozech, ale také v domácích dílnách.

You may also like...