Vyberte si kvalitní domky na nářadí

01-domky-herold.cz

Zahrada se opět probouzí k životu a vy budete potřebovat různé nářadí k tomu, abyste mohli vykonávat práci na ní. Pokud ale po zimě zjistíte, že je jsou lopaty a rýče rezavé a další nářadí nepoužitelné, příliš toho nevykonáte. Řešení této situace samozřejmě tkví v nákupu nového. Jestliže ale chcete celé této situaci předejít, pořiďte si kvalitní zahradní domek. Právě on dokáže ochránit veškeré nástroje, které potřebujete, a to jak v zimě, tak i v období sezony. Podívejme se tedy na možnosti nákupu dřevěných zahradních domků a na některé základní modely.

Nakupujte kvalitu

V současné době lze koupit různé domky na nářadí. Určitě není od věci vsadit na skutečnou kvalitu za solidní cenu. Výbornou volbou jsou především jednoduché dřevěné modely, které nabízí dostatečný zákryt proti slunci i proti dešti a jiné nepřízni počasí. Vysokou kvalitu nabízí především zahradní domky Herold a Palmako. Ty jsou vyrobeny z vysoce jakostního dřeva, které zaručí maximální životnost. Postavíte si je přitom jednoduše svépomocí.

Zahradní domek Melanie

Tento domek vyrábí společnost Palmako a jedná se o skvělý model nejen na uschování zahradního nářadí. Bez problémů v něm můžete trávit volný čas v případě, že venku bude pršet. Stěny o tloušťce 28 milimetrů tvoří dokonale pevnou konstrukci. Domek disponuje i prosklenými součástmi. Celková váha domku činí 600 kg při délce 320 cm, šířce 118 cm a výšce 62 cm.

Nářaďový domek H1

Pokud potřebujete pouze schovat zahradní nářadí, pak se vyplatí model H1. Ten nabízí dostatečné množství prostoru pro kolečka a také pro lopaty či rýče. Vyroben je z čistého dřeva a spodní rám tvoří impregnované desky. Ubrání se tedy efektivně vlhkosti a potenciální hnilobě. Střechu tvoří 18 mm silné OSB desky potažené černou pískovanou lepenkou. Odolá tak i dešti anebo sněhu.

You may also like...