Vydělejte na nepoužívaném půdním prostoru

pudni-byty

Půdní prostory jsou často využívány k činnostem, jako je sušení vypraného prádla, popřípadě skladování různých věcí, pro které se již nenajde využití, a v bytě by zbytečně zabírali místo. Jestliže jste vlastníky půdních prostorů a nemáte pro ně žádné praktické využití, tak můžete zvážit jejich prodej.

Nechte si zhodnotit váš dům rekonstrukcí půdy

Právě výkupem půdních prostorů se zabývá společnost spravující webové stránky www.pudypraha.cz, kde máte možnost nahlédnout, jak lze léta nepoužívaný, a tedy ani nijak nespravovaný prostor, předělat na pěkný nový byt, který pomůže značnou měrou zhodnotit celý dům.

Nyní totiž máte možnost prodat půdní prostor, ve kterém bude následně provedena celková rekonstrukce, jejíž rozsah je členěn podle potřeby a také velikosti objektu. Díky tomu, jakožto vlastníci daného domu, získáte v budoucnu i další plusové finance, které budou plynout mimo jiné z fondu oprav. Za kompletní přestavbu navíc ručí stavební firma Půdy realizace s.r.o., která má přímou spojitost právě se společností, jež vykupuje byty. To pro vás znamená jediné – nebudete mít takřka žádné starosti, neboť o vše bude postaráno.

Jaké výhody získáte?
Pokud vás zajímá, co vše bude při výkupu půdních prostor zajištěno, tak mimo dalších činností je to následující:

  • Úklid prostoru
  • Revize prostoru
  • Zajištění kompletní projektové dokumentace
  • Vyřízení všech potřebných povolení

Stejně tak bude zajištěna kompletní rekonstrukce, v rámci níž budete moci získat, podle potřeby a stavu půdního prostoru, novou střechu, dveře i okna. Opraveny budou ale také veškeré společné prostory domu, včetně zkontrolování a případně opravení rozvodů elektřiny, vody a plynu. Jak je ovšem zmíněno výše, celkový rozsah prací bude znám až při provedení kontroly celkového stavu domu a také podle celkové plochy půdy. Jistotou však je, že v každém případě nebudete nijak škodní.

Kdy je tedy čas na prodej půdy?

Jestliže jste tedy začali uvažovat o tom, že byste vaší půdu mohli prodat specializované firmě, která se postará o její kompletní rekonstrukci, z níž vám i v budoucnu poplynou určité zisky, tak zvažte, zdali pro půdu najdete ještě někdy využití či nikoliv.

Pokud je tento prostor léta nevyužíván a slouží opravdu pouze ke skladování zbytečností, pro něž již stejně nenajdete využití, tak nejrozumnější volbou je zvolit právě prodej tohoto prostoru, který lze předělat na luxusní půdní vestavbu.

Nechte využít potenciál, který půdní prostory nabízí

Půdní prostory v Praze navíc nabízejí obrovský potenciál, který ovšem nebývá příliš hojně využíván. Půdu lze totiž předělat na velice pěkný a útulný moderní byt, který svým vlastníkům následně zajistí pěkný výhled na Prahu, což také nejeden potencionální zájemce o pronájem či koupi bytu v hlavním městě uvítá.

Jestliže by vás ještě před finálním rozhodnutím zajímalo, jak takto předělené prostory vypadají, tak se můžete podívat na byty určené k prodeji. Jejich ceny se pohybují v řádech několika miliónů korun, což je ovšem částka, kterou se do zcela zrekonstruovaného a zkolaudovaného prostoru vyplatí investovat a tudíž tyto byty nezůstanou dlouho neobývané. A to i s ohledem na to, že nabízené byty se ve většině případů nacházejí v lukrativních lokalitách po celé Praze.

Moderní bydlení nabízí hned několik výhod

Samozřejmostí je luxus, který budou mít uživatelé jednotlivých bytů k dispozici. V mnoha případech se též nabízí energetická úspornost, díky čemuž se ušetří značné množství financí, které by bylo potřeba uvolnit na zaplacení účtů za energie. Navíc se nabízené byty nacházejí v oblíbených lokalitách, ve kterém je hromadná doprava na vysoce kvalitní úrovni a tudíž cesta do centra či do jiných částí Prahy není žádným závažným problémem.

You may also like...