Výhodný prodej bytů v Praze od PSN

20141016151633-karlin

V drtivé většině případů je prodej bytů v Praze, ale nejen zde úzce spjat s vysokou provizí, kterou si stanovují realitní kanceláře. Existuje však způsob, jak se tomuto výraznému navýšení vyhnout a zakoupit si nemovitost za mnohem výhodnějších nabídek. Jakákoliv úspora finančních výdajů při nákupu nemovitosti je vítanou strategií, proto je společnost Pražská správa nemovitostí stále oblíbenější variantou pro občany jak v Praze, tak i v Kladně, Pardubicích v Odoloné Vodě a Slaném. Pojďme si tuto společnost představit trochu z bližší perspektivy.

Pražská správa nemovitostí

Pražská správa nemovitostí se na realitním trhu objevila již v letech 1991 a ihned si vybudovala pevnou pozici s nepatrným náskokem za dalšími obdobně laděnými realitkami. Zabývá se jak prodejem, tak i pronájmem nemovitostí, nebytových, i kancelářských prostor.

Hlavní výhoda spočívá v tom, že všechny nabízené prostory a byty v Praze jsou ve vlastnictví společnosti, takže zde klient neplatí žádnou zbytečnou provizi a tím ušetří nemalé finanční prostředky spojené s nákupem nebo pronájmem. V současné době společnost nabízí 850 bytů po celé Praze a v dalších výše uvedených městech.

Nemovitosti bez poplatku za zprostředkování

Prodej bytů v Praze se tak může stát příjemnou záležitostí bez zbytečného finančního zatížení. Za zmínku rovně stojí 3 úspěšné developerské projekty, u kterých se byty vyprodaly do 3 měsíců. Jednalo se o EXPO Karlín, Viladomy Azalková a mnoho dalších novostaveb či rekonstrukcí.

Pravidelný růst a stabilita společnosti vytváří z dlouhodobého hlediska maximální důvěryhodnost i u peněžních ústavů, proto Pražská správa nemovitostí může svým klientům sjednat nejvýhodnější podmínky při poskytování hypotečních úvěrů.

V případě vašeho zájmu o pronájem nebo koupi bytů v Praze či nebytových a kancelářských prostor se obraťte na obchodní oddělení společnosti. Vyzkoušejte nákup nemovitosti ryze moderním způsobem osvobozeným od platby za zprostředkování prodeje.

You may also like...