Výhody repasovaných akumulátorů

S akumulátory se setkáváme velmi často a někdy mohou dokonce zachraňovat lidské životy. Akumulátor je technické zařízení určené k uchovávání energie, nejčastěji té elektrické. Přesněji řečeno je akumulátor sekundární článek, který je potřeba nejdříve nabít a teprve potom je možné jej použít jako zdroj energie. A jako takový také podléhá zubu času. Co dělat, když se jeho životnost snižuje a článek již není funkční?

Ekologicky šetrná a levná renovace

Akumulátory se využívají v mnoha složitějších strojích jako pomocný zdroj energie. V automobilech jsou zdrojem pro startér, můžeme je vidět také v ponorkách nebo golfových vozících. Především jsou ale součástí notebooků, mobilních telefonů a dokonce také nouzových svítidel. Dále jsou to pak záložní zdroje pro čerpadla a záložní zdroje pro kotle. Zkrátka a dobře, akumulátory jsou všude kolem nás a tedy pro nás důležité. Logicky ale také ony podléhají určitému datu výroby a čas od času je nutné jejich zdroj obnovovat. Nemusíte ale vyhazovat celý přístroj. Stále modernější je totiž repase akumulátorů.

Renovace je nejšetrnějším způsobem jak k vašim financím, tak k ekologii. Zajistí funkčnost a prodloužení životnosti akumulátoru a tím i celého přístroje. Důvodů, proč volit repasi, namísto koupení nového přístroje či baterie, je několik. Na prvním místě je samozřejmě ekonomický aspekt. U některých značek jsou náklady na repasi oproti nové baterii až poloviční! Dalším plusovým bodem je pak samozřejmě také možnost navýšení kapacity, kterou renovace umožňuje.

Repase jen jednou z mnoha variant

Firma Melichar energy renovuje akumulátory do všech přístrojů, elektrického aku-nářadí, hudebních přehrávačů, všech typů mobilních telefonů, do počítačů a tabletů i do navigací GPS. Další variantou je pak výměna akumulátoru, ale při této variantě je menší variabilita. Záleží především na tom, zda výrobce přístroje nové akumulátory dodává na trh.

http://www.janmelichar.cz/sluzby/repase-vyroba-akumulatoru-baterii

Firma Melichar energy ale samozřejmě nabízí také výrobu nového akumulátoru, který bude odpovídat přesně vašim konkrétním představám a potřebám.

You may also like...