Výkup bytů za hotové peníze je prostě hit

Každý, kdo chtěl prodat svou nemovitost v podobě činžovního domu, klasického bytu, rodinného domu anebo pouze půdního prostoru, si prošel spoustou zdlouhavých procesů. Pokud si myslíte, že rychlá cesta k výkupu nemovitostí za hotové je jen v pohádkách, velice se mýlíte. Zbavte se všech svých starostí s prodejem vašeho domu, bytu, půdní vestavby či mezonetu a oslovte naši společnost Ing. Petr Moucha – stavební, spol. s. r. o. Firma zabývající se také výstavbou a rekonstrukcemi bytů či domů působí na českém trhu již 20 let. U nás se vám dostane solidního jednání a expresního vyřízení s úspěšným konečným prodejem. V podstatě s námi můžete uzavřít obchod okamžitě. Díky dispozici vlastních finančních prostředků se nemusíme obracet na žádnou bankovní společnost. Všechna pravidla si určujeme sami a odprodej je pouze záležitostí vaší osoby a našeho zástupce.

Obraťte se na odborníky a máte vyhráno!

Potřebujete nutně prodat svoji nemovitost? Nemáte přehled o ceně bytů v Praze? Náš nezávislý finanční poradce vypracuje tržní odhad vašeho bytu, půdního prostoru či domu a poté začneme přistupovat k dalším jednáním. Veškeré konzultace jsou rychlé, efektivní a účelné. Pokud se potřebujete dostat rychle k penězům prodejem svého majetku z jakéhokoli důvodu, se společností Ing. Petr Moucha – stavební spol. s. r. o. se vám to podaří. Platby za prodej vaší nemovitosti jsou převáděny ihned. Svých peněz si tedy můžete užívat podle libosti. Výkup činžovního domu je rychle dostupný hlavně v případě, že se nachází v atraktivní lokalitě s výbornou občanskou vybaveností. Stěžejní roli hraje také stav domu, dispozice jednotlivých prostor a technické zázemí v podobě kůlen či garáží. Pokud si nevíte rady s neobydleným půdním prostorem, který je pro vás jen přítěží, kontaktujte naše realitní odborníky. Jistě vám předloží zajímavou finanční nabídku. Opět posoudíme všechna daná kritéria, odhadneme cenu a zjistíme, zda je pro nás váš půdní prostor atraktivní.

O nemovitosti v Praze je veliký zájem

Máte zájem prodat svůj byt, dům či půdní prostor bez zbytečného otálení a odkladu? Oslovte naši společnost a záležitost začneme ihned řešit. Realitní specialista vám přiblíží průběh výkupu nemovitosti. Posoudí stav, dispozice, vybavení a oblast, ve které se vás byt nachází. Naše firma provádí výkup bytů za hotové hlavně v Praze, ale prodej se dá uskutečnit po celé České republice. Dvacetiletá tradice je pro nás dostatečnou reklamou.

You may also like...