Zahradní traktor, co vám umožní odpočívat

honda
Abyste mohli odpočívat, mít více času na sebe a na rodinu, je potřeba určitou pomoc. Kolem domu je opravdu hodně práce, kterou nemůžete opomenout, kupříkladu sečení trávy patří mezi činnosti pravidelné a neodkladné. Nelze zapomenout na trávu, která roste pořád a nedá se zastavit. Zde nám pomáhá důmyslný vynález v podobě zahradních traktorů, určených pro sečení trávy. Nejen, že jsou výkonné, ale také vás práce více baví, protože kdo by se rád neprojel na takovém stroji.

Honda – síla a jednoduché ovládání

Chcete-li spolehlivost, silný výkon a jednoduché ovládání, můžete zkusit třeba výrobce Honda, jehož sekačky jsou v podstatě závodními vozy mezi těmito pomocníky na zahradu. Kvalitní a odolné stroje se vyznačují jednoduchým a intuitivním ovládáním, nejčastěji je pohání čtyřtaktní benzínové motory vysokého výkonu.

Je zde však určité rozdělení, vymezené hlavně šířkou záběru. Honda nabízí travní traktor v základním provedení, se šířkou záběru 92-102 a také prémiové traktory se šířkou sečení 102-122 centimetrů. Výkonnější prémiové jsou opatřené elektromechanickým vyklápěním sběrného koše, jeho velikost je 360 a více, základní model nabízí velikosti od 280.

Ale vraťme se k motoru. Ten je nejen velmi výkonný – od 15 do 20 koňských sil, ale na druhé straně rovněž šetrný k životnímu prostředí, šetrný k ekologii. To je způsobeno nízkými emisemi. Japonský výrobce Honda je v tomto velmi úzkostlivý nejen u některých modelů automobilů.

U prémiových traktorů Honda se setkáte s hydrostatickou převodovkou, která umožňuje plynulou regulaci pojezdu. Turbosací efekt způsobuje nejen skvělý sběr trávy, ale také naplnění kapacity sběrného koše na maximum.

Co lze připojit?

K travnímu traktoru Honda lze připojit spoustu různých přídavných zařízení, která zvládnou všelijaké činnosti. Od již zmiňovaného sběru či vysávání, až po různé závěsy a jiná připojení. Uveďme si konkrétně v bodech, o jaká přídavná zařízení se jedná:

  • Vozíky
  • Radlice
  • Zametací kartáče
  • Posypové vozíky
  • Drtiče zahradního odpadu
  • Vertikulátory

Použití celý rok a všude

Traktor na sečení trávy Honda je velmi variabilní, pokud hovoříme o funkcích, ale také je možné využívat ho po celý rok, nejen v době, kdy se tráva zelená. Tak třeba v zimě, při odhrnování sněhu takového pomocníka pravděpodobně velmi oceníte. Hodí se na menší i mnohem rozsáhlejší plochy, to znamená na zahradu, před dům, ale také do velkých objektů a komplexů, kde je sečení trávy nebo jiná práce poněkud náročnější operací.

Další výhody traktorů Honda

Traktory na zahradu, které jsou někdy nazývané také zahradními ridery, jsou dnes nabízeny mnoha výrobci. Samozřejmě že někteří vyrábí spíše produkty dostupné pro každého, ale také se najdou společnosti s širokým záběrem a rozdělením na hobby, profi a luxusní provedení. Mezi ně patří i klasika Honda. Už jsme si uvedli některé plusy a také základní rozdělení, ovšem je toho mnohem více, co vám pomůže při výběru právě této značky.

Traktory Honda nabízí také:

  • Jednoduché startování, automatické zapínání světel
  • Nízká spotřeba, signalizace malé hladiny paliva
  • LED osvětlení přístrojové desky
  • Mulčování

You may also like...